Ekonomická olympiáda 2021


Informace ke školním kolům EO

Důležité informace k testování


Termín školních kol: 22. 11. - 3. 12. 2021 (test je možné spustit v každý pracovní den od 7.00 do 16.00, využít můžete libovolný termín a testovat tedy můžete s každou třídou v jiný čas či den)

Pozn.: Pro přístup je nutné vyplnit název školy přes jakékoliv specifické slovo v jejím názvu (např. "Jaroše", "Lercha" apod.)

V testu se nachází 25 otázek, vždy je pouze jedna odpověď je správná.

Za správnou odpověď získá student 1 bod, za špatnou odpověď se body neodečítají.

Povolené pomůcky: kalkulačka, psací potřeby

Zakázáno: používání mobilních telefonů a internetového prohlížeče (k hledání správných odpovědí)

Časový limit na test: 40 minut


Výsledky

Studentům se zobrazí výsledky ihned po ukončení testu, rovněž je obdrží v emailu, společně s unikátním kódem studenta. V případě, že budete chtít mít k dispozici výsledky Vašich studentů, napište nám e-mail na info@inev.cz, Vaši žádost se pokusíme zpracovat nejpozději do 22. 12. 2021.

Z každé školy do krajského kola postupuje minimálně jeden student (při dosažení minimální kvalifikační hranice 13 bodů ze 25) a maximálně pět studentů.

Ke zveřejnění výsledků školních kol dojde nejpozději 10. 12. 2021 na webových stránkách EO (www.ekonomickaolympiada.cz). Pozor, kvůli ochraně osobních údajů na výsledkových listinách nejsou jména studentů, nýbrž unikátní kódy, které obdržel každý v e-mailu po dokončení testu.